Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Wrocławski

Wydział Matematyki i Informatyki

+ | -| =

Mapa

Language

poniedziałek, Marzec 17, 2014
Slide image math

Konkurs prac studenckich z matematyki im. Józefa Marcinkiewicza organizowany przez Polskie Towarzystwo Matematyczne

  • 2013 I nagroda Miłosz Krupski
  • 2012 I nagroda Paweł Józiak, II nagroda Damian Sobota
  • 2011 I nagroda, Łukasz Garncarek, II nagroda Jan Dobrowolski, Tomasz Gogacz,
  • 2010 I nagroda Maciej Dołęga, III nagroda Łukasz Garncarek, Mikołaj Krupski,
  • 2009 I nagroda - Kamil Duszenko
  • 2008 I nagroda Marcin Preisner
  • 2006 III nagroda Artur Jeż
  • 2005 I nagroda Paweł Kawa, Jakub Gismatullin, II nagroda - Marcin Sabok

Ogólnopolski konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu informatyki i jej zastosowań, organizowany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne

  • 2013, I nagroda, Konrad Jamrozik, II nagroda Damian Straszak
  • 2012, I nagroda, Tomasz Dudziak

Akademickie Mistrzostwa Świata w Programowaniu Zespołowym

  • 2013 Petersburg – 27. miejsce Anny Piekarskiej, Jakuba Tarnawskiego i Damiana Straszaka;
  • 2012 Warszawa – 18. miejsce zajęli Marcin Dublański, Jarosław Gomułka i Karol Pokorski;
  • 2011 Orlando – na 42. miejscu uplasowali się Krzysztof Piecuch, Damian Rusak i Łukasz Zatorski;
  • 2010 Harbin – 14. miejsce zajęli Władek Kwaśnicki, Paweł Pająk i Przemek Uznański;
  • 2007 Tokyo – 26. miejsce zdobyli Paweł Gawrychowski, Jakub Łopuszański i Tomasz Wawrzyniak;
  • 2005 Szanghaj – 5. miejsce i srebrny medal zdobyli Paweł Gawrychowski, Jakub Łopuszański i Tomasz Wawrzyniak.

Akademickie Mistrzostwa Europy Środkowej CERC w Programowaniu Zespołowym

  • 2014 Kraków - 3. miejsce zdobyli Bartłomiej Dudek, Maciej Dulęba i Mateusz Gołębiewski

Konkurs prac studenckich z rachunku prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki organizowany przez Polskie Towarzystwo Matematyczne

  • 2012 III nagroda Rafał Baranowski
  • 2011 wyróżnienie Wojciech Cygan
  • 2009 III nagroda Kamil Tabiś
  • 2008 III nagroda Konrad Kolesko
  • 2007 III nagroda Marek Arendarczyk

Inne nagrody: konkurs na najlepszą pracę doktorską i magisterską - przygotowaną z zastosowaniem narzędzi statystyki i analizy danych zawartych w programach Statistica i Statistica - 2008, I nagroda Justyna Huk

W rozstrzygniętym niedawno konkursie CRISIL Young Thought Leaders 2011 drugie miejsce w jednym z tematów zajął student matematyki na UWr Jakub Pstrusiński.

Staż w branży ICT dla studentek organizowany przez Urzędu Komunikacji Elektronicznej 2013 laureatka Aleksandra Baćkowska