piątek, Czerwiec 14, 2019
Santander Logo
Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Santander Bank Polska rokrocznie organizują konkurs na najlepsze prace dyplomowe. Zapraszamy do udziału wszystkich naszych studentów, których prace otrzymały (lub otrzymają) ocenę bardzo dobrą.

Regulamin konkursu Regulamin Nagrody Publiczności

Wyniki tegorocznej edycji Wyniki ubiegłorocznej edycji

W piątek 23 października w godz. 10-12:30 odbędzie się finał trzeciej edycji konkursu naszego Wydziału i banku Santander Polska na najlepszą pracę dyplomową z matematyki i informatyki. W związku z sytuacją epidemiczną wydarzenie odbędzie się zdalnie na platformie MS Teams oraz będzie transmitowane dla publiczności na platformie youtube. Gorąco zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Do udziału w konkursie zgłoszono:
  • 16 prac licencjackich (matematyka),
  • 9 prac licencjackich/inżynierskich (informatyka),
  • 4 prace magisterskie (informatyka),
  • 11 prac magisterskich (matematyka).
W każdej z tych kategorii pula nagród wynosi 3000 zł. W tym roku nowością będzie nagroda publiczności, którą otrzyma finalista w konkursie prac licencjackich i inżynierskich wyłoniony w głosowaniu internetowym w trakcie finału. Zwycięzca otrzyma zestaw gadżetów wydziałowych.

W trakcie wydarzenia Ireneusz Tarnowski z banku Santander S.A. wygłosi prelekcję pt. Czego możemy nauczyć się od grup APT (hakerów), czyli jak wykorzystać Cyber Threat Intelligence do budowy cyberbezpieczeństwa. Bank Santander jest współorganizatorem konkursu i fundatorem nagród pieniężnych.

Laureatem nagrody im. Przemki Kanarek za pracę magisterskąz informatyki został Laureatami dwóch równorzędnych nagród w konkursie na najlepszą pracę magisterską z matematyki zostali: Finaliści - Informatyka - prace licencjackie i inżynierskie: Finaliści - Matematyka - prace licencjackie: Harmonogram finału:
  • 10:00 - 10:05 – otwarcie, w tym otwarcie głosowania studentów na najlepszą pracę lic/inż
  • 10:05 - 10:40 – prezentacje finalistów z II (nagranie 5min+2min/osobę)
  • 10:40 – obrady jury II
  • 10:40 - 11:30 – prezentacje finalistów z IM (nagranie 5min+2min/osobę)
  • 11:30 – obrady jury IM
  • 11:30 - 11:55 – prezentacja sponsora + tech talk sponsora
  • 11:55 - 12:10 – ogłoszenie wyników
  • 12:10 - 12:25 – prezentacja najlepszej pracy mgr z II (live lub nagranie)
  • 12:25 - 12:40 – prezentacja najlepszej pracy mgr z IM (live lub nagranie)
  • 12:40 – zamknięcie