poniedziałek, Listopad 19, 2018
Logotyp Narodowego Centrum Nauki
Narodowe Centrum Nauki ogłosiło wyniki konkursów OPUS 15 i PRELUDIUM 15. W konkursie OPUS 15 wśród projektów zakwalifikowanych do finansowania znalazły się dwa kierowane przez pracowników naszego wydziału: Optymalizacja kombinatoryczna przez pryzmat trasy komiwojażera i skojarzeń kierowany przez Katarzynę Paluch z Instytutu Informatyki i Abstrakcyjne metody w teorii przestrzeni Banacha kierowany przez Grzegorza Plebanka z Instytutu Matematycznego. Gratulujemy!