piątek, Październik 19, 2018
Oto laureaci w konkursie na najlepszą pracę magisterską i licencjacką, który nasz Wydział organizował z Santander Bank Polska. Praca magisterska z matematyki: Szymon Cygan "Model Kondo tworzenia się wzorów" Nagroda im. Przemki Kanarek za najlepszą pracę magisterską z informatyki Daniel Danielski "Finite Satisfiability of Some Extensions of the Unary Negation Fragment" Bartłomiej Dudek "Edit Distance between Unrooted Trees in Cubic Time" Grzegorz Głuch "O problemie determinacji zapytań dla języków regularnych" Praca licencjacka z matematyki: Krzysztof Kępczyński ,,Zagadnienie paryskiej ruiny w gaussowskim modelu ryzyka” Maciej Kucharski "Waring's problem and the Hardy-Littlewood circle method” Oliwier Biernacki ,,Spacery losowe i sieci elektryczne” Praca licencjacka/inżynierska z informatyki Julian Pszczołowski ,,Przegląd metod synchronizacji w jądrach systemów uniksopodobnych oraz implementacja rogatek w systemie operacyjnym Mimiker” Dominik Samorek ,,A Computational Intelligence Approach to Water Demand Forecasting and Anomaly Detection in Water Consumption Time Series” Piotr Szymajda ,,Bezpieczny inteligentny dom” Łącznie zgłoszono 27 prac. Laureatom gratulujemy!